Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokia medienos kokybė ir savybės?
  Mediena yra natūralus produktas, kuriam įtakos gali turėti daugybė aplinkos faktorių: temperatūra, drėgmė, garų kiekis ore ir kt. Tai gali sukelti medienos plėtimąsi žiemos mėnesiais arba traukimąsi sausuoju metų laiku. Galimi ir maži įtrūkimai medienoje, tačiau tai jokios įtakos namelio stiprumui, stabilumui bei funkcionalumui neturi. 

  Kokia mediena naudojama produktų gamyboje?
  Naudojama pušies arba eglės medieną, džiovinta gamybiniuose cechuose. Renkamės tik aukščiausios kokybės medieną. Prieš gamybą mediena išdžiovinama iki 14 % -16 % drėgnumo.
  Medinių namelių gamyboje naudojame tik medžio masyvą. Langai ir durys gaminami iš dygiuotos medienos, kad užtikrintumėme maksimalų tvirtumą bei išvengtumėme medienos kraipymosi. Grindų ir stogo lentos gali būti dygiuotos.

  Kokia namelių paskirtis ir privalumai?
  Medinis namelis gali būti puiki vieta sodo įrankiams ir įrangai laikyti. Didesni mediniai nameliai gali būti naudojami kaip vaikų žaidimų kambarys, svečių kambarys, namų biuras ir kt.Siūlome įvairių dydžių sodo namelius ir vasarnamius.

  Koks galimas drėgmės poveikis gaminiams?
  Oro drėgmės perteklius greitina namų fizinį nusidėvėjimą. Drėgmė skverbiasi į sienas ir kitas namo konstrukcijas. Tuščiose ertmėse ji gali kauptis ir šaltuoju metų laiku sušalti. Ledui besiplečiant, metai po metų yra iš lėto ardomos namo konstrukcijos. O šiltuoju metų laiku jis tirpsta, dėl to drėksta lubos, sienos. Be to, esant drėgmės pertekliui, veisiasi pelėsis.

  Kokie galimi atsiskaitymo būdai?
  Bankiniu pavedimu arba grynais pingais pristatymo metu.

  Iškilo papildomų klausimų? Kreipkitės.
  El.paštas: info@simedva.lt
  Kon.tel.nr.: 8 68 544 434
   

 • Naujienlaiškis

  Informacija